kontkt

fb all google plus

NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Za pozostawienie adresu dostaniesz kupon rabatowy.

czysty gabinet

 

epak com pl

 

eOzon Banner

 

rzetelna firma - epak

O nas

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe EPAK istnieje na rynku od ponad 11 lat. Jesteśmy jedną z wiodących firm w zakresie ochrony środowiska w Polsce, o czym świadczy liczba stałych umów o współpracy, których mamy ponad 500.

Firma EPAK prowadzi działalność związaną z gospodarką odpadami, która polega na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów, ale nie jest to jedyna działalność przedsiębiorstwa. Kolejną naszą specjalnością jest  zaopatrywanie zakładów przemysłowych, stacji paliw, warsztatów samochodowych, zakładów leśnych, itp.  w sorbenty, czyściwo i apteczki ekologiczne oraz inne produkty, które niezbędne są do stworzenia bezpiecznych warunków pracy. 

Dodatkowym atutem firmy jest zaopatrywanie klientów w specjalne opakowania i pojemniki do gromadzenia odpadów (są to pojemniki w których przechowuje się np. zużyte czyściwo, zużyty olej, akumulatory, baterie, odpady medyczne, segregowane odpady).

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe EPAK dysponuje specjalistycznym transportem, który nie powoduje zagrożenia zarówno dla ludzi, jak i środowiska, a przy tym bezpiecznie dostarczy każde zamówienie.

Dzięki działalności związanej z gospodarką odpadami możemy zapewnić nie tylko dostarczenie sorbentów lub czyściwa ale również ich odbiór po zużyciu.

Promocje

Separator amalgamatu sedymentacyjny - ISG1 Separator amalgamatu sedymentacyjny - ISG1 2 300,00 zł 2 350,00 zł

Kliencie jesteś dla nas najważniejszy!

Za cenne uwagi (również krytyczne) na temat sklepu nagroda niespodzianka.

komentarzOceń nas.

Cenniki do pobrania

Copyright © 2014 - 2014 ekotu.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte w celu informacyjnym. Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Sklep internetowy Shoper.pl