kontkt

fb all google plus

NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Za pozostawienie adresu dostaniesz kupon rabatowy.

czysty gabinet

 

epak com pl

 

eOzon Banner

 

rzetelna firma - epak

O nas

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe EPAK istnieje na rynku od ponad 11 lat. Jesteśmy jedną z wiodących firm w zakresie ochrony środowiska w Polsce, o czym świadczy liczba stałych umów o współpracy, których mamy ponad 500.

Firma EPAK prowadzi działalność związaną z gospodarką odpadami, która polega na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów, ale nie jest to jedyna działalność przedsiębiorstwa. Kolejną naszą specjalnością jest  zaopatrywanie zakładów przemysłowych, stacji paliw, warsztatów samochodowych, zakładów leśnych, itp.  w sorbenty, czyściwo i apteczki ekologiczne oraz inne produkty, które niezbędne są do stworzenia bezpiecznych warunków pracy. 

Dodatkowym atutem firmy jest zaopatrywanie klientów w specjalne opakowania i pojemniki do gromadzenia odpadów (są to pojemniki w których przechowuje się np. zużyte czyściwo, zużyty olej, akumulatory, baterie, odpady medyczne, segregowane odpady).

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe EPAK dysponuje specjalistycznym transportem, który nie powoduje zagrożenia zarówno dla ludzi, jak i środowiska, a przy tym bezpiecznie dostarczy każde zamówienie.

Dzięki działalności związanej z gospodarką odpadami możemy zapewnić nie tylko dostarczenie sorbentów lub czyściwa ale również ich odbiór po zużyciu.

Promocje

Kliencie jesteś dla nas najważniejszy!

Za cenne uwagi (również krytyczne) na temat sklepu nagroda niespodzianka.

komentarzOceń nas.

Cenniki do pobrania

Copyright © 2014 - 2014 ekotu.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte w celu informacyjnym. Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Sklep internetowy Shoper.pl