Dezynfekcja

Kupując środki do dezynfekcji EKOTU zyskują Państwo możliwość przeprowadzenia skutecznej dezynfekcji rąk, narzędzi oraz pomieszczeń, możliwość zlikwidowania chorobotwórczych drobnoustrojów, co pozwala na uniknięcie groźnych dla zdrowia, a nawet życia, zagrożeń. Środki do dezynfekcji EKOTU to hypoalergiczne preparaty, które nie wywołują uczuleń oraz alergii.

Środki do dezynfekcji to przede wszystkim skuteczna ochrona przed drobnoustrojami chorobotwórczymi, które znajdują się nie tylko w placówkach medycznych, ale także możemy mieć z nimi do czynienia w komunikacji miejskiej oraz innych miejscach publicznych. Środki do dezynfekcji to w dobie pandemii COVID-19 niezbędny element higieny, w który warto się uzbroić, aby zminimalizować ryzyko zakażenia wirusem poprzez jego neutralizację środkami dezynfekującymi. 

W naszej ofercie znajdą Państwo: 

Dezynfekcja

Aktywne filtry

VELOX AF 5L dezynfekcja...
  • Nowy produkt

Velox AF 5 L dezynfekcja powierzchni

Preparat na bazie jednego alkoholu do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni, sprzętu medycznego, łóżek i foteli zabiegowych, aparatury medycznej oraz innych trudnodostępnych powierzchni a także przedmiotów mających kontakt z żywnością.

Pojemność : 5L

VIRUTON FOAM 1L pianka do...
  • Nowy produkt

Viruton Foam 1L- to gotowy do użycia preparat do wstępnej dezynfekcji i mycia narzędzi przed właściwym procesem dezynfekcji. Zawiera inhibitory korozji oraz wykazuje wysoką tolerancję materiałową, dzięki czemu idealnie sprawdza się do wszystkich instrumentów ze stali i stopów metali oraz tworzyw sztucznych i gumy.

 

Pojemność: 1L - butelka ze spryskiwaczem DUO