Środki do dezynfekcji narzędzi

Środki do Dezynfekcji Narzędzi

Główną cechą środków do dezynfekcji narzędzi jest ich zdolność do eliminacji lub redukcji drobnoustrojów, takich jak bakterie, wirusy, grzyby i inne patogeny, z powierzchni narzędzi. Oznacza to, że środki dezynfekcyjne są zaprojektowane w taki sposób, aby skutecznie zabijać lub inaktywować mikroorganizmy, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzkiego.

Kupując nasze środki do dezynfekcji narzędzi zyskujecie Państwo:

  • możliwość jednoczesnego mycia i przeprowadzania dezynfekcji różnych narzędzi, a co za tym idzie zlikwidowanie z ich powierzchni bakterii, grzybów czy wirusów,
  • możliwość nabycia środków o właściwościach antykorozyjnych, które oprócz przeprowadzenia skutecznej dezynfekcji, pozostawiają na narzędziach specjalną powłokę, zapobiegającą powstawaniu korozji.

Artykuły: Dezynfekcja

Środki do dezynfekcji narzędzi

Aktywne filtry

VIRUTON FOAM 1L pianka do...
  • Nowy produkt

Viruton Foam 1L- to gotowy do użycia preparat do wstępnej dezynfekcji i mycia narzędzi przed właściwym procesem dezynfekcji. Zawiera inhibitory korozji oraz wykazuje wysoką tolerancję materiałową, dzięki czemu idealnie sprawdza się do wszystkich instrumentów ze stali i stopów metali oraz tworzyw sztucznych i gumy.

 

Pojemność: 1L - butelka ze spryskiwaczem DUO