Poligrafia

Czyściwo w Poligrafii

Czyściwo dla poligrafii to specjalny rodzaj materiału stosowany w przemyśle poligraficznym do czyszczenia maszyn, urządzeń i powierzchni związanych z drukiem.

Czyściwo dla poligrafii jest odporne na działanie środków chemicznych, które są używane w procesie drukowania, takich jak farby, rozpuszczalniki czy chemikalia. Jest w stanie skutecznie wchłaniać nadmiar farb, atramentu, kleju i innych płynnych substancji, które mogą się pojawić podczas pracy z maszynami poligraficznymi.

Czyściwo to jest wykonane z mocnych materiałów, które umożliwiają skuteczne czyszczenie i usuwanie zabrudzeń bez rozrywania się czyściwa. Dobrej jakości czyściwo dla poligrafii zapewnia skuteczne i szybkie usuwanie zabrudzeń, co jest ważne w przemyśle, gdzie czas jest kluczowy.

Nie wiesz jakie czyściwo wybrać dla swojej branży?

Sprawdź każdego z rodzajów naszych czyściw.

Kupując nasze czyściwa zyskujecie Państwo:

  • szybkie i dokładne zebranie i usunięcie powstałych zabrudzeń,
  • wysoką zdolność do wchłaniania zanieczyszczeń różnego pochodzenia,
  • wytrzymałe i odporne na zrywanie produkty, co pozwala obniżyć ponoszone koszty.

Poligrafia

Aktywne filtry

Czyściwo TETEX GLASS 500
  • Nowy produkt

Czyściwo TETEX GLASS 500

Cena 347,14 zł

TETEX GLASS – wykonane w 100% z polipropylenu. Niskopylne, wytrzymałe czyściwo wykonane w 100% z włókien polipropylenowych, przeznaczone do pracy z rozpuszczalnikami i chemikaliami oraz do polerowania powierzchni szklanych.

Opakowanie: rulon 500 listków 32 x 39 cm, 195 mb, niebieski

 

Czyściwo TETEX GLASS 300
  • Nowy produkt

Czyściwo TETEX GLASS 300

Cena 237,82 zł

TETEX GLASS – wykonane w 100% z polipropylenu. Niskopylne, wytrzymałe czyściwo wykonane w 100% z włókien polipropylenowych, przeznaczone do pracy z rozpuszczalnikami i chemikaliami oraz do polerowania powierzchni szklanych.

Opakowanie: rulon 300 listków 32 x 39 cm, 117 mb, niebieski