Dyspergenty - chemia do odtłuszczania

Kupując naszą chemię do odtłuszczania zyskujecie Państwo środki o wysokich właściwościach odtłuszczających, które jednocześnie nie uszkadzają delikatnych materiałów, tj. guma czy aluminium. Dyspergenty EKOTU to środki o praktycznie niewyczuwalnym dla człowieka zapachu, dzięki którym szybko i łatwo usuniesz trudne oraz uporczywe plamy. Produkty EKOTU to gwarancja bezpieczeństwa dla zdrowia podczas stosowania środków.

Chemia do odtłuszczania ma swój unikatowy skład, dzięki czemu jest niezwykle skuteczna w efektywnym usuwaniu brudu, oleju, tłuszczu, smarów oraz innych, nawet najbardziej trudnych od usunięcia zabrudzeń. Produkty do odtłuszczania są bezpieczne dla zdrowia. Niezwykle wydane, co skutecznie zmniejsza koszty. Dyspergenty wykorzystywane są w punktach gastronomicznych, szkołach, zakładach pracy, warsztatach samochodowych, obiektach handlowych, obiektach przemysłowych, stosowane przez specjalistyczne firmy sprzątające.

Szeroka gama chemii do odtłuszczania daje możliwość indywidualnego doboru preparatów niezbędnych do utrzymania czystości, od przygotowania powierzchni do ostatniego etapu produkcji. Dyspergent nazywany jest także odtłuszczaczem oraz detergentem, doskonale spełnia swoją funkcję nawet w przypadku najtrudniejszych zadań. 

Dyspergenty - chemia do odtłuszczania

Aktywne filtry