Pojemniki na odpady niebezpieczne

Pojemniki na odpady niebezpieczne

Pojemniki na odpady niebezpieczne cechują się wysoką odpornością na przekłucia, pęknięci, uderzenia i wstrząsy. Dzięki temu odpady nie wydostają się na zewnątrz i zwiększa się bezpieczeństwo przechowywania odpadów niebezpiecznych. Pojemniki są łatwe i wygodne w użyciu, co zwiększa komfort ich użytkowania. Posiadamy w ofercie posiadamy m.in pojemniki na zużyte baterie, przeterminowane leki, świetlówki itp. Do pojemników na odpady niebezpieczne zaliczamy przede wszystkim pojemniki na świetlówki, materiały płynne, łatwopalne, zużyty olej i wiele innych na niebezpieczne i łatwopalne odpady. Są opracowane przede wszystkim dla środowisk laboratoryjnych i szpitali, w których stawią się duże wymaganie dotyczące bezpiecznego przechowywania materiałów niebezpiecznych. Produkty z naszej oferty spełniają wszystkie wymogi dotyczące przechowywania i transportu towarów niebezpiecznych.

Pojemniki na odpady niebezpieczne

Aktywne filtry

Tuba na świetlówki
  • -13%
  • Nowy produkt
  • -13%

Tuba na świetlówki

Cena 195,04 zł Cena regularna 224,18 zł

Tuby na świetlówki do przechowywania i transportu dostępne w różnych rozmiarach.

kolor: brązowy 

Ze względu na gabaryty tub na świetlówki są one wysyłane na palecie. Koszty wysyłki tub na świetlówki przedstawiają się następująco:

Ilość

Koszt wysyłki

1 szt.

49,47 zł

2 szt.

98,40 zł

3 szt.

123,00 zł


Istnieje możliwość obniżenia kosztów wysyłki - w przypadku zamówienia większej ilości produktów niż 3 szt. Zapraszamy do skontaktowania się z Obsługą Klienta sklepu EKOTU.

BECZKA PLASTIKOWA
  • Nowy produkt

BECZKA PLASTIKOWA

Cena 160,00 zł

Beczka plastikowa ze zdejmowanym wiekiem!

Idealna do przechowywania i transportu odpadów niebezpiecznych!

  • pojemność: 60L, 120L, 220L
  • kolor: czarny,niebieski