Pojemniki na zużyte baterie i leki

Pojemniki na zużyte baterie i leki

  • pojemniki przeznaczone do przechowywania odpadów niebezpiecznych w tym zużyte baterie i przeterminowane leki.
  • wykonane z wysokojakościowego materiału
  • łatwe w utrzymaniu czystości

Pojemniki na zużyte baterie i leki przeterminowane, które znajdą Państwo w naszej ofercie , są przystosowane do składowania niebezpiecznych odpadów, które źle przechowywane mogą stwarzać niebezpieczeństwo dla środowiska i ludzkiego życia. Dzięki pojemnikom na odpady problemowe można bezpiecznie przechowywać i transportować odpady, bez obaw ze przedostaną się do środowiska. Wszystkie baterie są odpadami niebezpiecznymi, znajdujące się w bateriach metale ciężkie stanowią poważne zagrożenie. Pojemniki na zużyte baterie i leki przeznaczone do zbiórki zużytych baterii, przeterminowanych leków i odpadów medycznych są idealne dla: szkół, sklepów, urzędów, aptek, szpitali, zakładów pracy. Wyposażone są w szczelną pokrywę z odpowiednim otworem, odporne na uderzenia. Oferowane przez nas pojemniki dzięki swojemu oryginalnemu wyglądowi i trwałemu materiałowi z jakiego są wykonane, nadają się zarówno do pomieszczeń jak i na zewnątrz.

Pojemniki na zużyte baterie i leki

Aktywne filtry

E-BIN
  • Nowy produkt

E-BIN

Cena 17 499,21 zł

Stacja zbiórki elektroodpadów

Stacja do zbiórki elektroodpadów została stworzona w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów.

Jest to pojemnik przeznaczony do zbiórki elektrośmieci takich jak: baterie, żarówki, smartfony, tonery, płyty CD i DVD, drobna elektronika.
Dodatkowo stacja ma funkcję reklamową i informacyjną. Posiada miejsca na  dwa duże plakaty, które można wymieniać zgodnie z zapotrzebowaniem.

E-BIN MINI
  • Nowy produkt

E-BIN MINI

Cena 1 389,90 zł

Kosz na elektroodpady z trzema przedziałami umożliwiającymi segregację baterii, żarówek oraz innych drobnych elektroodpadów, zapewniając wygodne i bezpieczne usuwanie tego typu odpadów.