Czyściwo przemysłowe

Kupując czyściwo przemysłowe EKOTU zyskujecie Państwo możliwość szybkiego i dokładnego zebrania i usunięcia powstałych zabrudzeń, wysoką zdolność do wchłaniania zanieczyszczeń różnego pochodzenia oraz wytrzymałe i odporne na zrywanie produkty, co pozwala obniżyć ponoszone koszty.

W naszej ofercie czyściwa przemysłowego znajdą Państwo zarówno czyściwo z białej, jak i kolorowej bawełny, a także czyściwo papierowe w postaci ręczników w rolach lub arkuszach. W zależności od indywidualnych potrzeb, można ich używać zarówno na sucho, jak i z wodą i rozpuszczalnikami.

Świetnie sprawdzają się w warsztatach samochodowych, w zakładach produkcyjnych, gastronomicznych, w firmach sprzątających, a także w służbie zdrowia. Czyściwa przemysłowe najczęściej stosowane są do następujących zabrudzeń: po olejach, smarach, kleistych substancjach, a także przy lekkich zabrudzeniach, takich jak: kurz i łatwo schodzące plamy. Każe czyściwo przemysłowe przeznaczone jest do wcierania, czyszczenia, polerowania i wycierania rąk.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą czyściwa przemysłowego: 

Czyściwo przemysłowe

Aktywne filtry

Czyściwo celulozowe -...
 • Nowy produkt

Jednowarstwowe czyściwo celulozowe do zastosowania w przemyśle.

Jednowarstwowa wiskoza, bardzo wytrzymała, bezpyłowa uniwersalna

 • Waga: 6,1 kg
 • Rozmiar: 30x35 cm
 • Kolor: biały Ilość w rolce: 950 ark.
 • Opakowanie: 1 rolka
Czyściwo celulozowe -...
 • Nowy produkt

IKATEX MEKANO 3-warstwowy!

Mocne trzywarstwowe czyściwo celulozowe idealne do wycierania powierzchni i przedmiotów. Przeznaczenie: przemysł spożywczy, przemysł farmaceutyczny, przemysł mechaniczny, warsztaty i lakiernie samochodowe Waga: 5,2kg/rolkę Wymiar:38x37 cm Ilość w rolce: 500 arkuszy Opakowamie:2 rolki

Czyściwo celulozowe -...
 • Nowy produkt

IKATEX MEKANO 2-warstwowy!

Mocne dwuwarstwowe czyściwo celulozowe idealne do wycierania powierzchni i przedmiotów. Wytrzymałe, zarówno w stanie suchym jak i mokrym - większa wydajność, niezawodne w użyciu. Uniwersalne - odpowiednie do różnych zastosowań Przeznaczenie: przemysł spożywczy, przemysł farmaceutyczny, przemysł mechaniczny, warsztaty i lakiernie samochodowe Waga: 2kg/rolkę Wymiar:38x26 cm Ilość w rolce: 500 arkuszy Opakowanie: 2 rolki

Czyściwo TETEX CLASSIC 100
 • Nowy produkt
 • Na zamówienie

Czyściwo TETEX CLASSIC 100

Cena 52,21 zł

TETEX CLASSIC – uniwersalne czyściwo wielozadaniowe wiskozowo-poliestrowe o wysokim stopniu chłonności i wytrzymałości, przeznaczone do czyszczenia wszelkich powierzchni i zabrudzeń, specjalna struktura splotu włókien podnosi skuteczność i ekonomiczność.

Opakowanie: Rulon 100 listków 32 x 39 cm, 39 mb, biały

Czyściwo TETEX CLASSIC 300
 • Nowy produkt

Czyściwo TETEX CLASSIC 300

Cena 131,86 zł

TETEX CLASSIC – uniwersalne czyściwo wielozadaniowe wiskozowo-poliestrowe o wysokim stopniu chłonności i wytrzymałości, przeznaczone do czyszczenia wszelkich powierzchni i zabrudzeń, specjalna struktura splotu włókien podnosi skuteczność i ekonomiczność.

 Opakowanie: rulon 300 listków 32 x 39 cm, 117 mb, biały

Czyściwo TETEX PULP 100
 • Nowy produkt

Czyściwo TETEX PULP 100

Cena 46,19 zł

TETEX PULP – czyściwo o zwiększonej ilości celulozy decydującej o ekstremalnie wysokiej chłonności materiału, najlepiej sprawdzające się w miejscach wymagających usuwania dużych ilości zabrudzeń płynnych.

Opakowanie: rulon 100 listków 29x39 cm, 39 mb, biały

 

Czyściwa TETEX SOFT 300
 • Nowy produkt

Czyściwa TETEX SOFT 300

Cena 114,22 zł

TETEX SOFT–  miękkie, ale wytrzymałe czyściwo wiskozowo-poliestrowe, gładka powierzchnia materiału czyni go idealnym do polerowania, osuszania powierzchni, usuwania zabrudzeń.

Opakowanie: rulon 300 listków 32 x 39 cm, 117 mb, biały