Materiały jednorazowe

Kupując nasze materiały jednorazowe zyskujecie Państwo wysokiej jakości rękawiczki, maski i serwety. Materiały jednorazowe EKOTU to duża łatwość i wygoda w stosowaniu ochron osobistych. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty w różnych wariantach kolorystycznych.

Rękawice diagnostyczne przeznaczone do badań lekarskich, diagnostycznych, czynności terapeutycznych i do prac z materiałem septycznym. W naszej ofercie rękawice diagnostyczne występują w wersji lateksowej, winylowej oraz nitrylowej w pełnej gamie rozmiarów.

Z produktami EKOTU sterylizacja narzędzi nigdy nie była tak prosta! Rękawy do sterylizacji płaskiej przeznaczone do sterylizacji narzędzi parą wodną w nadciśnieniu lub tlenkiem etylu to wraz z torebkami do sterylizacji najlepszy wybór, aby sterylizacja narzędzi została przeprowadzona efektywnie.

W dobie pandemii COVID-19 maseczki ochronne są stałym oraz niezbędnym elementem codziennego wyposażenia każdego z nas. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu Klientów na te materiały jednorazowe, oferujemy w naszym sklepie EKOTU szeroką gamę maseczek ochronnych. Znajdziecie u nas maseczki bawełniane, jednorazowe maseczki medyczne z gumką oraz maseczki filtrujące

EKOTU zapewnia również w swojej ofercie ręczniki papierowe zielone, ręczniki papierowe białe oraz ręczniki białe w rolce, a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Materiały jednorazowe

Aktywne filtry