Obszerna baza stałych i lojalnych klientów, imponujący staż przedsiębiorstwa, zaufanie wielu firm z branż odpadowych zbudowane na przestrzeni lat współpracy, kompleksowa obsługa Klienta – Ekotu to nie tylko sklep - to ludzie z pasją do ekologii oraz z zaangażowaniem wspierający ochronę środowiska!

Koncentrujemy się przede wszystkim na sukcesie Klienta – stawiamy na lojalność oraz odpowiedzialność. Opieramy się na eksperckiej wiedzy nie tylko technologicznej, ale również merytorycznej, dotyczącej konkretnego obszaru. Dzięki temu nasi Klienci wiedzą, że wszystkie zadania realizujemy solidnie oraz rzetelnie, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo, stabilność oraz zgodność z zewnętrznymi regulacjami

Celem działalności naszego sklepu jest umożliwienie zakładom pracy stworzenie bezpiecznych, schludnych oraz ekologicznych warunków pracy. Z tego powodu znajdziesz u nas atrakcyjne, niskie ceny oraz produkty najwyższej jakości - współpracujemy jedynie z najlepszymi oraz wiodącymi producentami w branży odpadowej.

Ekotu oferuje również pełen serwis. Kupiłeś u nas sorbent i chcesz wyzbyć się zużytego? Zadzwoń do nas, a zajmiemy się tym!

Serdecznie zapraszamy do współpracy! W razie jakichkolwiek pytań nas Specjaliści pozostają w dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz doradzą w sprawie doboru produktów dla Twojej firmy.