kontkt

fb all google plus

NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Za pozostawienie adresu dostaniesz kupon rabatowy.

czysty gabinet

 

epak com pl

 

eOzon Banner

 

rzetelna firma - epak

Opcje przeglądania

Środki do Dezynfekcji Rąk

Kupując nasze środki do dezynfekcji rąk zyskujecie Państwo:

  • możliwość przeprowadzenia higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, a tym samym pozbycie się wszelkich chorobotwórczych drobnoustrojów, wywołujących groźne zakażenia,
  • hypoalergiczne preparaty, o przedłużonym czasie działania, które nie wywołują uczuleń i alergii,
  • atestowane produkty, które są przebadane i bezpieczne w użyciu.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo płyny do chirurgicznej i higienicznej dezynfekcji rąk, a także kremy zalecane do stosowania po każdym myciu dłoni. Odpowiednie i właściwe mycie i dezynfekcja rąk są ważnymi czynnościami zapobiegającymi zakażeniom. Środki do dezynfekcji rąk  prowadzą do usunięcia zanieczyszczeń fizycznych. Tego typu kroki podejmowane są każdorazowo przed zabiegiem leczniczym, badaniem, i każdym innym kontakcie z pacjentem, a także z zanieczyszczonymi przedmiotami i po kontakcie z materiałami zakaźnymi. Preparaty dezynfekcyjne są najczęściej preparaty na bazie alkoholu etylowego lub propylowego, z dodatkiem substancji nawilżających i natłuszczających.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Promocje

Kliencie jesteś dla nas najważniejszy!

Za cenne uwagi (również krytyczne) na temat sklepu nagroda niespodzianka.

komentarzOceń nas.

Cenniki do pobrania

Copyright © 2014 - 2014 ekotu.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte w celu informacyjnym. Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Sklep internetowy Shoper.pl