Złożenie zamówienia powoduje wysłanie przez system automatycznej odpowiedzi skierowanej na adres e-mail podany przez Klienta. Następnie zamówienie trafia do naszego handlowca, który kontaktuje się z klientem telefonicznie dzwoniąc pod numer wskazany w zamówieniu potwierdzając złożenie dyspozycji jeśli wyniknie taka potrzeba ustala szczegóły oraz sposób realizacji zamówienia inny niż złożony w czasie dokonania zakupu w sklepie internetowym. Jeżeli sposób realizacji zamówienia nie budzi żadnych wątpliwości handlowiec wysyła do Klienta e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji. Gdy zamówione produkty są już gotowe do wysyłki handlowiec wystawia potwierdzenie dokonania zakupu i ponownie wysyła e-mail do Klienta.

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych ta forma sprzedaży.

Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 14 dni roboczych, w zależności od zamówionego towaru i jego dostępności, w określonym czasie, w magazynie.