Chemia

Czyściwo do Chemii

Czyściwo do chemii to specjalny rodzaj materiału, który jest używany w laboratoriach, przemyśle chemicznym oraz w innych miejscach, gdzie konieczne jest utrzymanie czystości i higieny w środowisku związanym z pracami chemicznymi.

Czyściwo do chemii jest wykonane z materiałów odporowych na działanie różnych substancji chemicznych, takich jak kwasy, zasady, rozpuszczalniki czy inne agresywne produkty. Jest zdolne do skutecznego wchłaniania płynów chemicznych, które mogą się pojawić podczas prac w laboratorium lub przemyśle chemicznym.

Czyściwo do chemii jest wykonane z miękkich materiałów, które nie powodują zarysowań ani uszkodzeń delikatnych powierzchni czy szkła laboratoryjnego. Spełnia odpowiednie normy bezpieczeństwa i higieny, aby minimalizować ryzyko wystąpienia wypadków czy potencjalnych zagrożeń dla personelu pracującego w laboratorium lub zakładzie chemicznym.

Dobrej jakości czyściwo do chemii gwarantuje skuteczne i szybkie usuwanie zabrudzeń, co jest ważne w środowiskach, gdzie czystość i higiena odgrywają kluczową rolę.

Nie wiesz jakie czyściwo wybrać dla swojej branży?

Sprawdź każdego z rodzajów naszych czyściw.

Kupując nasze czyściwa zyskujecie Państwo:

  • szybkie i dokładne zebranie i usunięcie powstałych zabrudzeń,
  • wysoką zdolność do wchłaniania zanieczyszczeń różnego pochodzenia,
  • wytrzymałe i odporne na zrywanie produkty, co pozwala obniżyć ponoszone koszty.

Chemia

Aktywne filtry

Czyściwo TETEX GLASS 500
  • Nowy produkt

Czyściwo TETEX GLASS 500

Cena 347,14 zł

TETEX GLASS – wykonane w 100% z polipropylenu. Niskopylne, wytrzymałe czyściwo wykonane w 100% z włókien polipropylenowych, przeznaczone do pracy z rozpuszczalnikami i chemikaliami oraz do polerowania powierzchni szklanych.

Opakowanie: rulon 500 listków 32 x 39 cm, 195 mb, niebieski

 

Czyściwo TETEX GLASS 300
  • Nowy produkt

Czyściwo TETEX GLASS 300

Cena 237,82 zł

TETEX GLASS – wykonane w 100% z polipropylenu. Niskopylne, wytrzymałe czyściwo wykonane w 100% z włókien polipropylenowych, przeznaczone do pracy z rozpuszczalnikami i chemikaliami oraz do polerowania powierzchni szklanych.

Opakowanie: rulon 300 listków 32 x 39 cm, 117 mb, niebieski