Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Aby tego dokonać należy wypełnić oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa (załącznik nr 1 do regulaminu sklepu internetowego Ekotu) oraz formularz zwrotu i reklamacji do sklepu internetowego Ekotu (załącznik nr 2 regulaminu sklepu internetowego Ekotu). Wypełnione dokumenty prosimy przesłać na adres Biura Obsługi Klienta:

P.H.U. EPAK Piotr Pakuła
ul. Chopina 23/303
62-800 Kalisz

Numer Telefonu: 62 5017560

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca zwraca Konsumentowi niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od Umowy, wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, czyli całą wartość umowy sprzedaży. Natomiast Klient ponosi wyłącznie bezpośrednie koszty związane z realizacją prawa odstąpienia od umowy, czyli na swój koszt odsyła towar do Sprzedawcy. Zwrot zostanie przyjęty tylko wtedy, gdy produkt nie nosi znaków używania oraz nie został uszkodzony.

UWAGA: Uprzejmie prosimy zwrócić uwagę, aby zwracane produkty nie miały śladów używania, były kompletne i zapakowane w oryginalne opakowania. Towar przeznaczony do zwrotu należy starannie zapakować aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Do przesyłki prosimy dołączyć kopię rachunku.