kontkt

fb all google plus

NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Za pozostawienie adresu dostaniesz kupon rabatowy.

czysty gabinet

 

epak com pl

 

eOzon Banner

 

rzetelna firma - epak

Apteczki,zestawy ekologiczne!

Apteczki ekologiczne – kompleksowe zestawy do usuwania wycieków!

 

Co to jest apteczka ekologiczna?

 

Apteczki ekologiczne powstały z myślą o zapewnieniu kompleksowego działania zapobiegawczego w razie wycieku niepożądanej substancji. Materiały przemysłowe, tworzące apteczki ekologiczne, pozwalają na błyskawiczną reakcję – w zestawie znajdują się różne rodzaje sorbentów, dobrane specjalnie do potrzeb danego zakładu przemysłowego.

 

Sorbenty w zestawach noszą nazwę ekologicznych, gdyż ich zastosowanie jest nieszkodliwe dla ludzi i i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Ponadto jednym z zadań, jakie spełniają sorbenty, jest usunięcie wycieków substancji niebezpiecznych dla środowiska i ograniczenie ich migracji, np. w gruncie lub wodach, a także zminimalizowanie wybuchu pożaru.

 

Apteczki ekologiczne mogą zostać skompletowane specjalnie na potrzeby danego zakładu produkcyjnego, a także przybierać różne formy, np. szafek, pojemników czy toreb. To bardzo wszechstronne i zróżnicowane zestawy – idealne dla wymagającego rynku artykułów przemysłowych.

 

Apteczki ekologiczne – sorbenty niezbędne w każdym zakładzie przemysłowym!

 

Usuwanie i zapobieganie wyciekom to jedno z ważniejszych działań, które mają uchronić zdrowie i życie pracowników firmy. Dlatego apteczki ekologiczne to doskonałe rozwiązanie dla każdego zakładu przemysłowego, w którym istnieje ryzyko wydostania się do środowiska substancji, mogących powodować zagrożenie dla ludzi. Apteczki ekologiczne cieszą się olbrzymim zainteresowaniem specjalistów od BHP i PPOŻ ze względu na to, że w zestawie znajdują się sorbenty, możliwe do wykorzystania w przypadku różnych typów wycieków.

 

Obowiązek posiadania materiałów zabezpieczających jak sorbenty i apteczki ekologiczne został zapisany w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dn. 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. W myśl rozporządzenia, apteczki ekologiczne pozwalają zapobiegać zanieczyszczeniu lub skażeniu, w stopniu szkodliwym dla zdrowia ludzkiego.

 

Apteczki ekologiczne Ekotu – 3 gotowe zestawy sorbentów

 

W ofercie sklepu Ekotu znajdą Państwo 3 zestawy, w których znajdują się różne rodzaje sorbentów. Apteczki ekologiczne skonstruowano w taki sposób, aby sprostać najczęstszym scenariuszom wycieków w warunkach zakładów przemysłowych. Zestawy zawierają sorbenty do chemikaliów, sorbenty do oleju, sorbenty do wody oraz sorbenty uniwersalne, o najszerszym zastosowaniu.

 

Apteczki ekologiczne mogą mieć formę zestawów mobilnych, zestawów ściennych oraz zestawów transportowych.

 

Apteczka ekologiczna EPAK

 

To stacjonarny zestaw sorbentów do oleju, naścienny. Te apteczki ekologiczne są uniwersalne i posiadają podstawowe wyposażenie, w oparciu o sorbent, który zapewni bezpieczeństwo podczas nagłej awarii. W skład apteczki ekologicznej wchodzi szafka, dzięki czemu artykuły będą dostępne i widoczne dla każdego.

 

W zestawie znajdą Państwo różne rodzaje sorbentów, w tym maty sorpcyjne, poduszki sorpcyjne, rękawice ochronne, worki na odpady itd. Apteczki ekologiczne EPAK to najbardziej uniwersalne i wszechstronne rozwiązanie dla zakładów przemysłowych – sorbenty pozwolą usunąć i zneutralizować wszystkie rodzaje olejów, w tym wyjątkowo niebezpieczne substancje ropopochodne.

zestaw ekologiczny w skrzyni

 

Apteczki ekologiczne ADR

 

Zestaw ADR należy do apteczek mobilnych. Jest lekki i poręczny, zawiera wszystkie podstawowe sorbenty, komplet środków ochrony osobistej oraz wartościowe środki uszczelniające. Sorbenty, wchodzące w skład apteczki ekologicznej, cechuje bardzo duża powierzchnia sorpcyjna i wszechstronne zastosowanie.

 

Apteczka ekologiczna ADR może być wykorzystana do usuwania wycieków substancji niebezpiecznych. Sorbenty w niej zawarte radzą sobie z reaktywnymi substancjami i pochłaniają je bez deintegracji tworzywa, z jakiego są wykonane. Mobilna apteczka ekologiczna w zakładach przemysłowych, gdzie istnieje ryzyko wycieków substancji niebezpiecznych jest podstawowym artykułem BHP.

 

Zestaw ekologiczny ADR przypomina wyglądem klasyczną apteczkę. Sorbenty ułożone są w odpornej torbie foliowej, całość z powodzeniem zmieści się za fotel samochodowy. W skład apteczki ekologicznej wchodzi torba, sorbenty sypkie 5 kg, maty sorpcyjne, rękawice ochronne, wąż sorpcyjny, a także dwa wytrzymałe worki na odpady.

 

apteczka ekologiczna w torbie

 

Kompleksowy zestaw ekologiczny Ekotu

 

Jest to komplet, który spełnia wszystkie wymagania prawne w kierunku szybkiego i skutecznego usuwania wycieków, bez względu na rodzaj cieczy. Sorbenty mają charakter uniwersalny.

 

Wszystkie elementy tej apteczki ekologicznej posiadają atesty, potwierdzające ich bezpieczne działanie na człowieka oraz środowisko naturalne. W zestawie są sorbenty o wysokiej efektywności i powierzchni chłonnej oraz środki ochrony bezpośredniej, niezbędne do bezpiecznej pracy z tymi artykułami przemysłowymi.

 

W zestawie znajdą Państwo pojemnik 120 L, różne rodzaje sorbentów, w tym węże sorpcyjne, arkusze sorpcyjne, poduszki sorpcyjne, chemię odtłuszczającą, worki na odpady, spryskiwacz, rękawice ochronne oraz zmiotkę i szufelkę.

 zestaw ekologiczny

 

 

 

Zabezpiecz swoją firmę!

Zadzwoń! 62 5017560

Pomożemy Ci dobrać odpowiedni zestaw ekologiczny!

 

Kliencie jesteś dla nas najważniejszy!

Za cenne uwagi (również krytyczne) na temat sklepu nagroda niespodzianka.

komentarzOceń nas.

Cenniki do pobrania

Copyright © 2014 - 2014 ekotu.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte w celu informacyjnym. Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Sklep internetowy Shoper.pl