logo

Czyściwa przemysłowe reprezentowane są w sklepie przede wszystkim przez markę Tethys. Są one wyjątkowo trwałe, wydajne, chłonne oraz ekonomiczne, przez co. w sposób znaczący ułatwiają pracę. Ze względu na unikalne własności, zwłaszcza niską pylność, czyściwa te przeznaczone są do specjalistycznych zastosowań, gwarantując najwyższą jakość oraz maksymalną higienę. Wszystkie wymienione czyściwa reprezentują najwyższy poziom jakości.

Chcąc ułatwić Państwu dobór czyściwa, przedstawiamy krótki opis każdego z rodzaju czyściwa według produktów znajdujących się na naszym sklepie. 

TETEX CLASSIC – uniwersalne czyściwo wielozadaniowe wiskozowo-poliestrowe o wysokim stopniu chłonności i wytrzymałości, przeznaczone do czyszczenia wszelkich powierzchni i zabrudzeń, specjalna struktura splotu włókien podnosi skuteczność i ekonomiczność wykorzystania czyściwa.

TETEX PREMIUM – czyściwo o zwiększonej gramaturze i grubości w porównaniu do CLASSIC, przeznaczone do utrzymania czystości w miejscach narażonych na szczególnie intensywne zabrudzenia.

TETEX SOFT – miękkie, ale wytrzymałe czyściwo wiskozowo-poliestrowe, gładka powierzchnia materiału czyni go idealnym do polerowania, osuszania powierzchni, usuwania zabrudzeń.

TETEX MECHANIC – bardzo mocne czyściwo na bazie celulozy i poliestru, stabilizowane impregnatem powodującym całkowity brak pylenia materiału, świetnie usuwa farby, lakiery, zabrudzenia olejowe.

TETEX PULP – czyściwo o zwiększonej ilości celulozy decydującej o ekstremalnie wysokiej chłonności materiału, najlepiej sprawdzające się w miejscach wymagających usuwania dużych ilości zabrudzeń płynnych.

TETEX HONEY – czyściwo wielozadaniowe na bazie wiskozy, w którego konstrukcji główny nacisk położono na ekonomiczność i uniwersalność zastosowania.

TETEX GLASS – niskopylne, wytrzymałe czyściwo wykonane w 100% z włókien polipropylenowych, przeznaczone do pracy z rozpuszczalnikami i chemikaliami oraz do polerowania powierzchni szklanych.

NOWOŚĆ! 

TETEX WET – system czyściw nasączanych, umożliwiający impregnację wkładu włókninowego dowolnym środkiem czyszczącym, po umieszczeniu go w specjalnym wiaderku; idealne rozwiązanie dla miejsc wymagających czyszczenia na mokro. Klient sam decyduje do czego czyściwo ma być stosowane, nasączając je odpowiednim środkiem. 

UŻYCIE TETEX WET KROK PO KROKU 

Krok 1.Wkładamy do wiaderka rolkę suchego czyściwa. Krok 2.Wlewamy wybrany rodzaj chemikalia do środka rolki aż nasączy się cieczą. Krok 3.Chwycić pierwszy listek z roli i przeciągnąć go przez otwór w pokrywce wiaderka. Krok 4.Oderwać czyściwo wzdłuż perforacji, a następnie zamknąć pokrywkę.

Powyższe czyściwa dostępne w rolach po 100 i 300 listków.

Zapraszamy bezpośrednio do kategorii produktów czyściwo przemysłowe 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć