• Nowy produkt
Nowy produkt

Trioxygen 20

11 931,00 zł
Ilość
 dostępny na zamówienie

15 zł
Godziny pracy: 8:00-16:00
Zrób zakupy za 500 zł netto i odbierz prezent

Trioxygen 20 skutecznie zabija wszelkie chorobotwórcze drobnoustroje, zostawiając przy tym krystalicznie czyste powietrze. Całkowicie eliminuje nieprzyjemne zapachy wywołane przez grzyby, pleśń, pożar czy zalanie.

Urządzenie charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością, dzięki wykorzystaniu do jego konstrukcji dwóch najnowszej generacji elektrod wyładowań koronowych. Zamontowany wewnątrz wentylator o dużym przepływie powietrza umożliwia równomierne rozprzestrzenienie ozonu po całym pomieszczeniu. Dzięki zainstalowanemu elektronicznemu timer'owi istnieje możliwość ustawienia czasu pracy generatora z dokładnością do 1 minuty.

W generatorze tym istnieje możliwość wyłączenia jednej elektrody, a tym samym obniżenia wydajności generatora (do poziomu generatora Trioxygen 10), w zależności od aktualnych potrzeb. Dzięki temu zastosowanie tego urządzenia jest wręcz nieograniczone.

Zamontowanie dwóch elektrod sprawia, że generator ten może produkować 20 g ozonu na godzinę i być wykorzystywany w bardzo rozległych pomieszczeniach. Wyłączenie jednej elektrody powoduje obniżenie jego wydajności i daje możliwość zastosowania go także w małych obiektach.

 

Dodatkowe dane techniczne:

Produkcja ozonu

20 g/godz

Wydajność wentylatora

1865 m³/godz

Dodatkowe funkcje

elektroniczny timer, licznik godzin pracy, możliwość wyłączenia jednej elektrody

Filtr

G2

Napięcie zasilające

230V/50Hz

Moc

410W

Wymiary

365x495x367 mm

Waga

12,0 kg

Obudowa

aluminium

Gwarancja

1 rok

Trioxygen 20 jest generatorem, który cechuje się 100% skutecznością w zabijaniu bakterii, wirusów, grzybów i innych chorobotwórczych drobnoustrojów.


15 zł
Godziny pracy: 8:00-16:00
Zrób zakupy za 500 zł netto i odbierz prezent